Sochaczewski Klub Motorowy "Szarak" - SKM "Szarak" Sochaczew - Aktualności (93)

"Szarak" trenuje do Kurdwanowa.

Stare kadry Sochaczewskiego Klubu Motorowego "Szarak" szykują się do zawodów Cross Country w Kurdwanowie. W zeszłą sobotę 29 sierpnia koło Łodzi w Zelowie rozegrana została jedna z rund Mistrzostw Strefy Łódzkiej w Cross Country. Nasza ekipa szykując się do zawodów w Kurdwanowie, które odbędą się w

Deszczowy motocross.

W strugach deszczu, w zwałach błota, w sobotę 13 czerwca rozegrane zostały zawody motocrossowe, siedemnasty już Puchar Sochaczewa. Od rana na torze „ Podzamcze” słychać było ryk motocykli, a o godzinie 13.00 wystartowali zawodnicy do pierwszego biegu. Już po pierwszych okrążeniach ciężko

Tor motocrossowy "Podzamcze" chwilowo nieczynny.

Sochaczewski Klub Motorowy "Szarak" informuje, że w związku z przygotowaniami do zawodów motocrossowych XVII Puchar Sochaczewa, które odbędą się 13.06.2009. tor "Podzamcze" od dnia 08.06.2009. (poniedziałek) do dnia zawodów będzie zamknięty dla trenujących. Ostatnie treningi odbywać się będą do nied