ToryLink do filmu z okrążenia po torze motocrossowym "Podzamcze" w Sochaczewie  ODTWARZAJDojazd:
Od Poznania: zjazd z obwodnicy do  centrum Sochaczewa na pierwszych światłach za mostem na rzece Bzurze w prawo i potem pierwsza w prawo ulicą Podzamcze do samego końca.
Od Wa-wy: przez centrum Sochaczewa na 3 światłach w lewo i potem pierwsza w prawo ulicą Podzamcze do samego końca . 

Tor widać z mostu nad Bzurą.


Info:
Jedyny taki obiekt w Polsce, położony w samym centrum miasta - tor motocrossowy "Podzamcze". Homologowany i urozmaicony tor o długości pętli 1250 m, średni czas przejazdu zajmuje ok. 2.30 -2.45 min. Nawierzchnia twarda, po opadach lub wylewie rzeki Bzury robi się błoto i jest ślisko. Jest sporo skoków (od 5-20 m długości) i sporo zakrętów. Brak zaplecza sanitarnego. Park maszyn usytuowany w głębi, w cieniu drzew. W okresie letnim, gdy się bardzo kurzy dostępna bywa tylko część toru (ze względu na zapylenie oraz bliskość zabudowań), na wiosnę zwykle zalewany przez rzekę Bzurę. 
Od wielu lat są tu rozgrywane jedne z najpopularniejszych zawodów w motocrossowych w Polsce, Grand Prix Niepodległości 11 listopada. Ta impreza ściąga tradycyjnie najwięcej amatorów oraz najlepszych zawodników z całego kraju.

Treningi i opłaty:
Treningi mogą odbywać się trzy razy w tygodniu, wtorek i czwartek w godzinach od 14.00 do 21.00 oraz sobota w godzinach od 10,00 do 18.00, w pozostałe dni jazda na torze jest zabroniona.

Opłaty na utrzymanie toru wynoszą:
30 PLN od motocykla za dzień.
50 PLN od quada za dzień.
Opłat można dokonać na miejscu na torze u członków klubu.